Catalogus:

CONTACTGEGEVENS

Het hoofdkantoor is geopend van maandag t/m vrijdag 09:00-17:00 uur.

Klantenservice

Telefoon: 020 658 22 22

E-mail: klantenservice@vanbeekart.nl

Telefonische verkoop

Telefoon: 020 658 22 22

Vanuit Belgie: 02 217 36 63

E-mail: klantenservice@vanbeekart.nl

Administratie (boekhouding)

Telefoon: 020 658 22 15

E-mail: marit@vanbeekart.com


CONTACTGEGEVENS VERTEGENWOORDIGER

Bent u een zakelijke klant of relatie en wilt u bezoek/contact van/met onze vertegenwoordiger? Hij kan u gewenste productinformatie verschaffen.

Accountmanager Liam Dunne
Telefoon: 06 30 41 14 45
E-mail: liam@vanbeekart.com


CONTACTGEGEVENS WINKELS

De winkels zijn geopend op zaterdag van 10:00-17:00 uur, dinsdag t/m vrijdag van 09:00-18:00 uur (Badhoevedorp tot 17:00 uur) en maandag van 13:00-18:00 uur (Badhoevedorp vanaf 09:00 uur).

  • Amsterdam Weteringschans
    Telefoon: 020 623 96 47
    E-mail: weteringschans@vanbeekart.com
  • Amsterdam Stadhouderskade
    Telefoon: 020 662 16 70
    E-mail: stadhouderskade@vanbeekart.com
  • Amsterdam Lijstenmakerij
    Telefoon: 020 662 64 45
    E-mail: lijstenmakerij@vanbeekart.com
  • Badhoevedorp
    Telefoon: 020 658 22 90
    E-mail: badhoevedorp@vanbeekart.com
  • Bussum
    Telefoon: 035 691 43 68
    E-mail: bussum@vanbeekart.com
  • Eindhoven
    Telefoon: 040 243 96 71
    E-mail: eindhoven@vanbeekart.com
  • Groningen
    Telefoon: 050 313 24 53
    E-mail: groningen@vanbeekart.com
  • Rotterdam
    Telefoon: 010 233 00 35
    E-mail: rotterdam@vanbeekart.com