Catalogus:

Amsterdam

Design & Urban Art materialen

Weteringschans 201-205
1017 XG  Amsterdam
Telefoon: 020 - 623 96 47
Email: weteringschans@vanbeekart.com


Kunstenaarsbenodigdheden

Stadhouderskade 63 - 65
1072 AD  Amsterdam
Telefoon: 020 - 662 16 70
Email: stadhouderskade@vanbeekart.com


Lijstenmakerij

Stadhouderskade 62
1072 AD  Amsterdam
Telefoon: 020 - 662 64 45
Email: lijstenmakerij@vanbeekart.com


Badhoevedorp

Kunstenaarsbenodigdheden & designmaterialen - lijstenmakerij

Stevinstraat 7b
1171 XW  Badhoevedorp
Telefoon: 020 - 658 22 90
Email: badhoevedorp@vanbeekart.com


Bussum

Kunstenaarsbenodigdheden

Let op: vanaf 1 april hebben wij een nieuwe locatie, namelijk:
Havenstraat 29
1404 EL  Bussum
Telefoon: 035 - 691 43 68
Email: bussum@vanbeekart.com


Eindhoven

Kunstenaarsbenodigdheden & designmaterialen - lijstenmakerij

Kruisstraat 80 - 86
5612 CK  Eindhoven
Telefoon: 040 - 243 96 71
Email: eindhoven@vanbeekart.com


Groningen

(voorheen Flokstra) Kunstenaarsbenodigdheden & designmaterialen - lijstenmakerij

Stoeldraaierstraat 35
9712 BV  Groningen
Telefoon: 050 - 313 2453
Email: groningen@vanbeekart.com


Rotterdam

Kunstenaarsbenodigdheden & designmaterialen - lijstenmakerij

Hoogstraat 58 - 64
3011 PT  Rotterdam
Telefoon: 010 - 233 00 35
Email: rotterdam@vanbeekart.com


Openingstijden

Maandag vanaf 13.00 uur tot 18.00 uur (Badhoevedorp vanaf 09:00 tot 17:00 uur)
Dinsdag tot en met vrijdag vanaf 09.00 uur tot 18.00 uur (Groningen vanaf 09:30 uur en Badhoevedorp tot 17:00 uur)
Zaterdag vanaf 10.00 uur tot 17.00 uur